Середа, 20 Вер 2017, 09:36
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS


Меню сайту
МОН України
Сайт бібіліотеки
Дитяча гаряча ліні
ПММЦ
ПЕД. ПРЕСА
УЦОЯО
BONDAT
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений
СОЦ МЕРЕЖІ
МОНмолодьспорту

Результати ОЛІМПІАД

2016-2017 н.р.

Новоженіна Вікторія ІІ місце в ІІ етапі, диплом ІІІ ст. в ІІІ етапі з біології
Гнатієнко Дарина ІІІ місце в ІІ етапі з біології
Марченко Владислав ІІ місце в ІІ етапі з астрономії

 

2015-2016 н.р.

Литвиненко Микола ІІІ місце з біології

Литвиненко Микола ІІІ місце з хімії

Новоженіна Вікторія ІІ місце з біології

Новоженіна Вікторія ІІІ місце з української мови

Литвиненко Микола І місце з астрономії

2014 - 2015 н.р.

ІІІ етап

Огир Анна диплом ІІІ ступеня

ІІ етап

Огир Анна І місце з технологій

Новоженіна Вікторія ІІ місце з української мови

Новоженіна Вікторія ІІ місце з біології

Семенець Максим ІІІ місце з географії

2013 - 2014 навчальний рік
Новоженіна Вікторія  І місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з біології
Власенко Катерина      І місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з біології
Новоженіна Вікторія  ІІ місце в ІІ етапі міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Радченко Єлизавета     І місце в ІІ етапі міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Тонкошкур Марія        І
І місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з астрономії
Ляховець Тетяна         
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з екології
Москаленко Вікторія
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з хімії
Москаленко Вікторія ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з інформаційних технологій
Бурлака Григорій
        ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад з фізичної культури
2012 - 2013 навчальний рік
 
Смаль Каріна (диплом ІІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
Іванченко Сергій (диплом ІІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Власенко Катерина (диплом ІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.
Власенко Катерина (диплом ІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Шматко Дарина (диплом ІІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Павленко Наталія 
(диплом ІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології.
Клименко Марина
(диплом ІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури.
Свідерський Гліб
(диплом ІІ ступеня) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури
 
2011 - 2012 навчальний рік
 
Бурлака Андрій  (диплом ІІІ ступеня) у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики.
САПОЛОВИЧ  ЄВГЕН  (диплом ІІ ступеня)  в ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
Мотя Вікторія ІІ місце  ІІ турі олімпіада ІКТ.
Тонкошкур Марія  ІII місце в ІІ турі олімпіади з англійської мови.
Іванченко Сергій   ІІІ місце в ІІ турі олімпіади з математики
Павленко Наталія  ІІ місце в ІІ турі олімпіади з біології


Дьогтяр Альона   І місце у міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентськох молоді ім.Т.Шевченка
 
2010 - 2011 навчальний рік
Прізвище учня Предмет МІСЦЕ КЕРІВНИК

Бурлака Андрій

Фізика І Заріпов А.Р.
Власенко Катерина Математика ІІ Мамич С.Л.
Москаленко Вікторія Математика ІІІ Ткаченко Н.Г.
Павленко Наталія Біологія ІІІ Ворона К.М.
Саполович Євген Англійська мова ІІ Гузєва М.І.
Пономаренко Ганна
Шевченко Богдан
Інформатика  "Комп'ютерна творчість" ІІ
І
Бондаренко А.О.
ПРОФІЛЬ

Гость
Рекомендуем Вам зарегистрироваться
или
войти
под своим логином



ПОШУК
PRINT
Погода
Музика
Ми ВКонтакте
Наше опитування
КАК вам наша школа?
Міні-чат
Новини osvita.ua
Архів записів

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz