Середа, 22 Лис 2017, 22:19
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » ВАША ДУМКА » ВІЛЬНА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » Встановлення і видалення програм.Відновлення даних.
Встановлення і видалення програм.Відновлення даних.
Яся07Дата: Середа, 27 Лис 2013, 10:14 | Повідомлення # 1
Новичок
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В даній темі ми розглянемо які є програми.Які є способи встановлення програм.Що таке інсталяції і деінсталяції.А ви коли - небудь видаляли програми?Якщо так, якім способом?

alona1999Дата: Середа, 27 Лис 2013, 10:29 | Повідомлення # 2
Новичок
Я Знаю такі програми:          
  • Програма - файл, що містить набір інструкцій для виконання. В якості виконавця інструкцій програми можуть виступати:
  • центральний процесор - якщо програма містить машинний код (звичайно отримують шляхом
    компіляції вихідного текста програми, написаного однією з компільованих мов);
  • інтерпретатор - інша програма, яка забезпечує розпізнавання і виконання інструкцій (в окремих випадках інтерпретатор також називають віртуальною машиною).
  • Задача - програма в процесі виконання (в термінології операційних систем UNIX використовують термін "процес").
  • Команда - ім'я, яке використовує користувач ОС або інша програма для виконання
    вказаної програми (може збігатися з іменем файла з програмою) або поіменованої дії (вбудованої команди).
  • Командний інтерпретатор - середовище, яке забезпечує інтерфейс з користувачем і виконання команд.

Додано (27 Лис 2013, 10:29)
---------------------------------------------
Інсталяція - це процес встановлення програмного забезпечення на компютер кінцевого користувача.

shamanДата: Середа, 27 Лис 2013, 10:31 | Повідомлення # 3
Новичок
Деінсталяція — процес обернений до інсталяції, призводить до вилучення програми з жорсткого диска, зміни реєстру

alona1999Дата: Середа, 27 Лис 2013, 10:40 | Повідомлення # 4
Новичок
Я знаю такі способи встановлення програм:
1. З Диску;
2. З панелі управління.

Додано (27 Лис 2013, 10:40)
---------------------------------------------
Я Видаляла програми через меню Пуск.

shamanДата: Середа, 27 Лис 2013, 10:47 | Повідомлення # 5
Новичок
Я видаляв програми  з панелі інструментів ( ігрові,компьютерні,та інші)

Форум » ВАША ДУМКА » ВІЛЬНА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » Встановлення і видалення програм.Відновлення даних.
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz